Logo do druku
Napisz do nas Przejdź do strefy klienta

FABBIAN

FABBIAN Illuminazione została założona w 1961 roku jako firma produkująca oprawy oświetleniowe do domów i do biur. Tradycja i jakość zawsze były widoczne w produkcie, co powoduje, że przedsiębiorstwo stopniowo uzyskało międzynarodowy wymiary i uznanie. Wyniki zostały osiągnięte poprzez ciągłe badania mające na celu interpretacje wymagań rynku, oraz dla precyzyjnego doboru polityki i strategii marketingowych.

FABBIAN , North East Włochy, produkuje wszystkie elementy wewnątrz własnych jednostek. Charakter produktów FABBIAN to: nowoczesny trend projektowania, poprzez bogactwo stylów, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii produkcji, nowych pomysłów, pod okiem międzynarodowych architektów i projektantów. Badania i projektowanie jest prowadzone przez zespół specjalistów za pośrednictwem komputerowych procesów i systemów sterowania.

Doświadczenie, profesjonalnych i wykwalifikowanych na całym świecie sprzedawców, w tym LABO.TECH , zawsze prowadzi do stworzenia bardzo charakterystycznych i efektownych projektów.